Vánoční porada

FaceBook  Twitter  

Porada RPMPoslední porada v roce 2018 probíhala tentokrát ve slavnostnějším a uvolněnějším duchu dne 7.prosince. Všichni jsme již byli vánočně naladěni a těšili se na nadcházející svátky plné pohody a odpočinku.

 

 

Jelikož se náš tým stále rozrůstá a do naší zasedací kanceláře se už všichni nevejdeme, využili jsme salónku v restauraci R1 ve Zlíně, kde následně probíhal také vánoční večírek.

Kolegové se sjížděli ze všech koutů naší vlasti, hromadně jsem se pozdravili v sídle společnosti na Vodní ulici se všemi kolegy z výrobní, personální i řídící divize a poté se již přesunuli do salónku restaurace, kde následoval chutný oběd.
Posíleni jsem plynule přešli k poslední – prosincové poradě, na které se zhodnotily výsledky za uplynulý měsíc, nejúspěšnější projektoví manažeři byli odměněni za svou píli a úsilí krásnými odměnami a každý si stanovil osobní cíl na prosinec, ze kterého vyplynul cíl celého obchodního oddělení.

Porada RPM Porada RPM

Tým CBS Nakladatelství

Milým překvapením byla návštěva naší kolegyně Zdeničky se svým malým Alexem a úžasným sladkým dezertem :-), za který ji ještě jednou děkujeme.

Vyzdvihnout také musíme cukrářské umění a schopnosti Standy, který neopomněl na poradu přivést vlastnoručně upečený a tématicky ozdobený vynikající medovník.

Standa a jeho výborný medovník Budoucí posila týmu - malý Alex

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz