Startujeme Chrudimsko z nebe

FaceBook  Twitter  

Chrudimsko z nebeOkres Chrudim patří k turisticky atraktivním oblastem s řadou kulturních a historických památek a mnoha přírodními zajímavostmi.

Chrudimsko pohledem z nebe uvidíte v nově připravované knize.

 

 

 

Často navštěvované je historické jádro Chrudimi s muzeem loutkářských kultur v Mydlářově domě, státní zámek Slatiňany a jeho historické muzeum či zříceniny hradů Košumberk, Lichnice, Rabštejn a Oheb

 

Chrudim

Ze zříceniny hradu Oheb, tyčící se na skále je krásný výhled na turisticky velmi atraktivní přehradu Seč. První písemná zmínka o hradu pochází z roku 1405 kdy jej vlastnil Ješek z Popovce a Ohebu – loupeživý rytíř a majitel sousedního Vildštejna.
V malé obci Svratouch se nachází lovecký zámeček z 18. století, který nese stejný název jako hradní velikán Karlštejn. Okolní lesy přímo vybízejí k romantickým procházkám.

Seč Heřmanův Městec

Slatiňany Svídnice

K turistické přitažlivosti regionu značnou měrou přispívá židovský areál v Heřmanově Městci a soubor lidových staveb Vysočina na Veselém Kopci a v přilehlých lokalitách Hlinecka. Masopustní průvody z Hlinecka jsou zapsány v seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Chrudimsko i Hlinecko nabízejí svým návštěvníkům řadu možností pro sportovní vyžití, turistiku i pro aktivní odpočinek spojený s rekreačními vycházkami a malebnou přírodou chráněných krajinných oblastí Žďárské vrchy a Železné hory. V oblasti Toulovcových Maštalí a v podhůří Železných hor se nachází řada rozhleden.

Mnohé z těchto zajímavostí spatříte v připravované knize Chrudimsko z nebe. Součástí každé knihy je část věnovaná propagaci obcí, firem nebo organizací v daném regionu. Představte si, že dáváte klientům nebo zaměstnancům dárek – hodnotnou knihu, ve které se píše i o vás.

Chrudimsko z nebe

Pokud se chcete stát součástí připravovaných knih a chtěli byste zde mít svoji prezentaci, kontaktujte našeho regionálního projektového manažera Alexandra Hlavsu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420 724 880 031.
Poskytne vám podrobné informace o připravovaném projektu Chrudimsko z nebe a možnostech propagace.

 

Chrudim

Předhradí

Ronov nad Doubravou

 

 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz