Průzkum spokojenosti - mapa Břeclavska

FaceBook  Twitter  

Graf využití malovaných map v obcích zapojených do projektu mapy Břeclavsko

Záleží nám na spokojenosti zákazníků s našimi produkty a proto pravidelně provádíme průzkumy spokojenosti. Průzkumu hodnocení spokojenosti s malovanou mapou Břeclavska se zúčastnilo 35 starostů a starostek z 36 zapojených do projektu.

Úspěšnost našeho dotazování je tedy na krásných 97%. Celkově lze výsledek průzkumu spokojenosti na Břeclavsku hodnotit jako velmi pozitivní.

 

Většina starostů vnímá náš projekt velmi dobře, občas s nějakými konkrétními připomínkami.

 

Převažuje spokojenost se splněním toho, co jsme slíbili a to na 83 %. Ve zbylých 17 % jsou konkrétní komentáře např. k nevhodně zvolené osobnosti erbu mapy Jožky Černého, k nespokojenosti se zamalováním kostela jedné konkrétní obce a nutnost přemalování za poplatek. Zajímavá byla poznámka ke zvolené velikosti dominant, kde objekt jedné obce byl v mapě větší než objekt obce sousední, přičemž skutečnost je opačná, ale také například nespokojenost s jednáním při korekturách nebo při vytváření objednávky, kdy měl starosta pocit, že si musí vzít a zaplatit více, než by si přál.


Velice kreativně starostové odpovídali na dotaz co se jim na mapě líbí nejvíce. Malovaný design a obrázky vévodily v odpovědích a to v celých 23 %, dalším často zmíněným aspektem byla originalita (17 %), celkový vzhled (13 %) a přehlednost (11 %).

Za velký úspěch lze také považovat to, že by si starostové, až na pár výjimek nepřáli cokoliv změnit (77 %). Pokud projevili přání na změnu jednalo se například o zapojení všech obcí, jinou osobnost v erbu, tvrdší papír pro skládané mapy nebo pocit, že naše stojany a venkovní mapy jsou slabé a vítr je může poškodit.

Graf využití malovaných map v obcích zapojených do projektu mapy Břeclavsko

 

Na otázku využití map v konkrétních obcích odpovídali starostové nejčastěji využití na dárky (23%), propagaci (20%), informativnost pro občany a turisty (14%) a dále pro reprezentaci (11%) nebo pro děti a školy v 6%. Pouze v 6% byl zmíněn prodej,
ale spíš obce mapky prodávat nechtěli, aby jim zbylo na propagaci obce.

 

Během průzkumu spokojenosti na Břeclavsku jsme obdrželi také 6 kladných referencí, které byly poskytnuty marketingu k zveřejnění na našich webových stránkách v katalogu a na FCB.

Průzkum provedla a vyhodnotila Bc. Zdeňka Čtvrtníčková.

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz