Znojemsko z nebe

FaceBook  Twitter  

Vranov nad DyjíZnojemsko má většina z nás spojené s vínem, hlavní odrůdou tohoto kraje je Veltlínské zelené, ale co tak prohlédnout si neopakovatelnou přírodu Národního parku Podyjí protkanou sítí cyklostezek, zhlédnout významné památky jako hrad Bítov, který založil český kníže Břetislav I, barokní zámek ve Vranově nad Dyjí, Starý zámek v Jevišovicích jehož součástí je kaple sv. Ludvíka s unikátním obrazem „Obřezání Páně“ z doby kolem roku 1600, zámek v Uherčicích a Bohuticích, Nový hrádek u Lukova a zámeček ve Slatině

Česko z nebe

 

 

Pro milovníky techniky všeho druhu doporučujeme navštívit barokní vodní mlýn ve Slupi - mlýn se čtyřmi funkčními vodními koly patří mezi nejvýznamnější a architektonicky nejpozoruhodnější objekty u nás, muzeum motocyklů v Lesné, muzeum motorismu ve Znojmě kde uvidíte téměř 5000 exponátů.

Zajímavostí tohoto kraje je také pěchotní pevnost Zahrada v Šatove, která nám připomíná válečné období a přehrada v Jevišovicích, jedna z nejstarších kamenných přehrad ve Střední Evropě, vystavěna v letech 1894 - 1897. Díky svému technickému řešení byla vyhlášena technickou památkou.

Zámek Vranov nad Dyjí Hrad Bítov

Mnohé z těchto zajímavostí budou součástí naší připravované publikace Znojemsko z nebe z knižní edice Česko z nebe. Knihy z této edice se nejčastěji využívají starostové měst a obcí jako dárky pro své občany, ale často se do projektu zapojují i firmy spojené s regionem. Partneři knihy mají k dispozici prostor pro svou propagaci a tím získávají netradiční a hodnotný propagační materiál.

Jak taková kniha vzniká a další fotografie Znojemska si můžete přečíst a prohlédnout v článku Projekt Česko z nebe zblízka.


Bližší informace o připravované knize a možnostech propagace v ní, vám rád poskytne náš regionální projektový manažer Tibor Skalka, +420 776 640 887, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Znojemsko z nebe

 Znojmo

 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz