Poznávejte krásy Liberecka

FaceBook  Twitter  

Liberecko z nebePojďte navštívit Liberecko - kraj se rozprostírá na severu České republiky. Území zahrnuje sever České kotliny, Jizerské hory, západní Krkonoše s Krkonošským podhůřím a východní část Lužických hor.

Česko z nebe

 

 

Celý kraj je převážně hornatý s nejvyšší horou Ještěd, na jejímž vrcholu se nachází stejnojmenný hotel s televizním vysílačem od českého architekta Karla Hubáčka. Ten za stavbu ve tvaru rotačního hyperboloidu získal prestižní Perretovu cenu - za pokrokové technické řešení stavby a za "harmonii, s níž se pojí s okolní krajinou, vytříbenost siluety a vynalézavé použití konstrukčních prostředků". 

Ještěd vám také nabídne úchvatné výhledy do okolí. Za pěkného počasí dohlédnete na nedaleké Jizerské hory, Liberec, ale také až do Krkonoš. Liberecký kraj je bohatý také svou historií, můžete zde navštívit řadu hradů a zámků jako je Zákupy, Lemberk, Frýdlant nebo Sychrov.

Zdislava Frýdlant

Sychrov Zákupy

Tyto krásy a mnoho dalšího nabídne nově připravovaná kniha leteckých fotografií Liberecko z nebe z knižní edice Česko z nebe. Knihy z této edice se nejčastěji využívají starostové měst a obcí jako dárky pro své občany, ale často se do projektu zapojují i firmy spojené s regionem. Partneři knihy mají k dispozici prostor pro svou propagaci a tím získávají netradiční a hodnotný propagační materiál.


Bližší informace o připravované knize a možnostech propagace vám rád poskytne náš regionální projektový manažer Jozef Caban, +420 777 720 236, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Liberecko z nebe

 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz