Mladoboleslavsko a jeho krásy v nové knize

FaceBook  Twitter  

Mladoboleslavsko z nebeMladoboleslavsko je nejen krajem automobilů, ale také ideálním místem pro trávení dovolené, které je bohaté svými přírodními krásami a historickými památkami. Patří zde Český ráj, Polabí, Máchův kraj a Kokořínsko.
Český ráj je díky rozmanitosti přírodních krás a velkému množství historických památek a lidovou architekturou právem vyhledávaným místem pro romantickou dovolenou

 

 

Známé jsou především Prachovské skály, které se staly oblíbeným místem filmařů. Můžeme zde také navštívit spoustu středověkých hradů jako Frýdštejn, Valdštejn, Trosky, Kost, Valečov a vstřebávat kouzelnou atmosféru zámků Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Mnichovo Hradiště. Pokud cestujeme s malými turisty určitě stojí za návštěvu město Jičín, kde nás během letní sezóny přivítá na náměstí známá postava spisovatele Václava Čtvrtka loupežník Rumcajs, zde se nachází i interaktivní galerie Rumcajsův svět a Rumcajsova ševcovna.

Zámek Hrubá skála Trosky

Oblast Polabí si oblíbila řada osobností pobývali zde mimo jiné i kál Jiří z Poděbrad, kníže Václav, Bedřich Smetana i Bohumil Hrabal. Jako balzám na duši působí procházky nebo vyjížďky na kole či bruslích podél Labe, přemýšlet nad životem můžeme v klidném prostředí borových lesů a ochutnat bychom také měli postřižinské pivo.

Máchův kraj dobře známe z literárních děl K.H. Máchy. Srdcem tohoto kraje jsou Doksy s Máchovým jezerem, Dubá, která je východiskem do úžasné krajinné oblasti Dubské Švýcarsko a Kokořínsko. Gotický královský hrad Bezděz na východě tvoří spolu se zříceninou Starého Bernštejna na západě, zámkem Houskou na jihu a Ralskem na severu neodmyslitelnou dominantu.

Mladoboleslavsko z nebe

Tuto krásnou a bohatou a pohádkovou krajinu zachytíme v naší nově připravované publikaci Mladoboleslavsko z nebe

Pomocí této knihy se podíváte na dominanty a turisticky známá místa trošku jinak a to pohledem z výšky. Odpoutáte se od země a dostanete chuť vzlétnout. Možná budete překvapeni, že obec, hrad či jiná památka, kterou zevrubně ze země znáte, vypadá z výšky úplně jinak. Knihy ukazují krásy Česka „z nebe“ a vznikají v souladu s naší vizí „Pomáháme cestovnímu ruchu růst“.

 

Výstava leteckých fotografií Česka v Mladé Boleslavi

Součástí projektu Mladoboleslavsko z nebe je výstava leteckých fotografií Česka,

která probíhá v Bondy centru V Mladé Boleslavi od 1. 6. - 28. 6. 2018.

 

 

 

 

 

Knihy z edice „Česko z nebe“ vznikají za podpory našich partnerů. Jsou to města, obce a společnosti, kterým záleží na jejich regionu. Výsledkem spolupráce jsou unikátký knihy s fotografiemi regionu a vlastní prezentací partnera

A tak má starosta pro své občany a návštěvy připravený krásný dárek – je to kniha, jejíž součástí je i prezentace obce. Majitel firmy má zase pro své zaměstnance a klienty reprezentační dar, který pojednává o regionu a současně i o jeho firmě.

Knihy vydáváme v několikatisícovém nákladu a distribuujeme do knihkupectví a informačních center. Zde si můžete online prolistovat všecny doposud vydané knihy z edice Česko z nebe.

 

Pokud se chcete stát součástí této unikátní knihy, kontaktujte našeho regionálního manažera, který vám pošle nezávaznou nabídku:

Tomáš Klepáček, tel.: +420 723 803 993, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz