Připravujeme novou knihu Česko z nebe

FaceBook  Twitter  

Kniha Česko z nebeAktuálně rozjíždíme projekt nové knihy Česko z nebe, která bude mapovat celou Českou republiku. V knize budou ty nejkrásnější a zároveň netradiční letecké pohledy na naše zajímavé místa. 

 

Česko z nebeTaké vás někdy napadlo jaké to je být volný a svobodný jako pták? Ti, kdo se jednou zkusili odpoutat od země a našli v sobě odvahu vzlétnou, jistě potvrdí, že pohledem na zemi z výšky se dostáváme do úplně jiných dimenzí. Zjistíme, že nám známé místa, objekty i památky dostávají úplně jiný rozměr. Pro ty (a nejen pro ně), kteří svůj strach nepřekonali nebo nemají možnost z jakéhokoliv důvodu vzlétnout a vychutnat si tyto úchvatné pohledy a záběry na krajinu přicházíme s jiným řešením.


S naší pomocí máte možnost vychutnat si tyto záběry v nově připravované knize Česko z nebe.

Hrad Bouzov Český Krumlov

Lysá hora Hrad Karlštejn

Nová kniha leteckých fotografií Česko z nebe bude mapovat celou naši krásnou vlast z výšky. Při jejím listování se pokocháme netradičními pohledy na zajímavé přírodní úkazy, rozsáhlé vodní stavby, neuvěřitelná historická díla našich předků, malebné zámky i dominantní hrady a mnohá turisticky zajímavá místa naší republiky.

Bude hodnotným a důstojným dárkem pro návštěvníky, turisty, partnery, milovníky fotografie prostě pro každého, kdo má naši krajinu rád a chce si uchovat nějakou vzpomínku a občas si ji pomocí naší knihy připomenout.

Knihy z edice Česko z nebe

 

Momentálně v edici Česko z nebe vyšlo 10 knih leteckých fotografií zaměřených podle regionů. ZDE si můžete přečíst které tituly již vyšly, které připravujeme a také si vydané knihy můžete online prolistovat

 

Součástí knihy je část věnovaná propagaci obcí, firem nebo organizací - představte si, že dáváte občanům své obce nebo zaměstnancům dárek – hodnotnou knihu, ve které se píše i o vás.

Pokud se chcete stát součástí knihy Česko z nebe a chtěli byste zde mít svoji prezentaci, kontaktujte Blanku Imramovskou na tel.: +420 773 294 445, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo naše kolegy z call centra, kteří vám poskytnou podrobné informace o projektu a možnostech propagace:

Lenka Forejtová, tel.: +420 720 941 101, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lubomír Sedlák, tel.: +420 720 941 102, mail: sedlakTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petr Boček, tel.: +420 723 861 271, mail: bocekTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Více informací se dozvíte na www.ceskoznebe.cz

Hrad Kost Sněžka

Žďár nad Sázavou Telč

Mariina vyhlídka Jetřichovice České Švýcarsko Vranov nad Dyjí

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz