FaceBook  Twitter  

logo maleI když byl červenec převážně ve znamení dovolených a letního relaxu, my v CBS pracujeme na 120 %. Ano, léto jelo na plné obrátky, zásobovalo nás vedry k zalknutí, nám to ale nesebralo sílu. Naopak, uvědomili jsme si, že i za těchto podmínek se můžeme vyhecovat a pořádně máknout. A výsledky jsou hned vidět. Pojďte se s námi podívat, co všechno se podařilo.

Během července nepadaly jenom teplotní rekordy, ale svoje TOP MAXIMUM si střihli i naši piloti ze slovenské CBS. Nafotili 176 různých lokalit a tím dokončili celou galerii leteckých fotek na Slovensku. To ale není všechno, protože někteří z nich svoji spanilou jízdu protáhli až nad území České republiky, kde ve svém úsilí směle pokračovali. Kdo si nevyzkoušel létání „v malém průsvitném skleníku“, kde při konfrontaci se slunečními paprsky přestává být legrace, těžko si dokáže představit počin těchto odvážlivců.

Hned zkraje měsíce CBS oslavila už 14. narozeniny. Připomněli jsme si datum 7. 7. 2004, kdy Milan Paprčka založil společnost, která se rozhodla změnit turismus na Slovensku a později i v Čechách k obrazu svému. Ten obraz je originální, malovaný, tvořený srdcem a někdy taky z letadla.

milan torta

Za ty roky se o nás dozvěděli lidé z celého Česko – Slovenska. Pomáhají nám k tomu i výstavy. Vidět naše letecké snímky v létě mohli lidé z Frýdku-Místku, Bratislavy, Trnavy, Trenčína, Partizánskeho a Brezna.

vystava1vystava2

K našim zákazníkům jsme expedovali knihy Podunajsko z nebe, Gemer z nebe, administrativní mapy a speciální mapu Vodní relax na Slovensku pro vydavatelství Ringier Axel Springer Slovakia.

Zároveň jsme zahájili spolupráci se slovenskou neziskovou organizací Úsmev ako dar. Malby do našich map zajistí děti z dětských domovů. CBS jim za to zorganizuje zážitkový víkend. Logika je jednoduchá: za každou vydanou mapu dostanou děti jeden víkend.

V Česku spolupracujeme s Klubem českých turistů, kteří nám přiloží ruku k dílu při korektuře malovaných map. Obdobnou spolupráci navázala slovenská CBS a to se Slovenským cykloklubem. Pomáhat nám budou při dodávání aktuálních podkladů do malovaných map a turistických map VKÚ. Tento počin je unikátní tím, že CBS bude jediný vydavatel na Slovensku, se kterým bude cykloklub spolupracovat.

Dobrou zprávu máme i pro naše zákazníky, kteří rádi nakupují online. Chystáme se spustit nový e-shop. Na Slovensku už letos v září, v Česku o něco později. Nabídne všechny vymoženosti moderního e-shopu, kromě profesionálního vzhledu a intuitivního ovládání tam budete moci platit kartou. Těšte se!

Přejeme příjemný zbytek léta.

 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz